airytouch
airytocuh1

 

VÜCUDUNUZ NEFES ALSIN

Spor yaparken kıyafet seçiminin, tüm sağlık ve spor uzmanlarının da söylediği gibi, sağlığımız ve motivasyonumuz üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Bizim için de tarz, renk, kesim, model her ne kadar önemli ise kullanılan kumaş da bir o kadar önemlidir.

Günlük akışın aksine spor yaparken daha hızlı hareket ediyor ve terliyoruz. Üzerimizdeki terin kuruma süresi ne kadar uzarsa, rahatsızlık süremiz de doğru orantılı olarak uzamakta ve cildimiz hava almayan kumaşların içerisinde ter ile birleşerek tahriş olmaktadır. Bunun yanında, egzersizin zorlayıcı hareketlerini de göz ardı etmemek lazım. Zorlu hareketleri yapabilmemiz için kıyafetimizin uygunluğu konsantrasyonumuzu etkilemekte ve sürekli kıyafetimizi çekiştirmemiz bir süre sonra motivasyonumuzu bozabilir.

 

DAHA RAHAT EGZERSİZ

UPPERNESS ekibi olarak, tüm bu etkenleri değerlendirerek geliştirdiğimiz Airy Touch özelliği ile artık egzersiz yapmak çok daha keyifli!

Airy Touch özelliğine sahip ürünler ile cildiniz nefes alırken, anti bakteriyel kumaş yapısı ile de sağlığınızı korur. Terlemek kaçınılmaz ancak, Airy Touch özellikli ürünlerde teriniz üstünüzde kalmaz ve hemen kurur. Böylece, spor yapmak sizin için bir eziyete dönüşmez, keyifle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hafif ve streç yapısı ile de bedeninizi sararak, vücudunuza oturur, rahat hareket edebilmenizi sağlar.

airytocuh2

En sevdiğiniz ürünlerin birkaç yıkamadan sonra renklerinin solması ve canlılığını yitirmesi de artık Airy Touch ile son buluyor. Çünkü, UPPERNESS ürünlerinde renk koruyucu özelliği var. Artık ürünlerinizi, renkleri solmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Airy Touch ile rahat edebilmeniz için aradığınız tüm özellikleri sizler için bir araya getirdik.