AYSLOVEFASHION’A SORDUK, SPOR GİYİMDE MODA OLUR MU?

ayslovefashion1
  1. Seni tanıyabilir miyiz, blogger olmadan önce neler yapıyordun? Blogger olmaya nasıl karar verdin?

Blogger olmadan önce, Instagram üzerinden moda ve güncel trendlere ait fotoğraflar paylaşıyordum. Takipçilerimin ilgisi, sevdiklerimin önerisi ve “artık kendi tarzımı göstermem lazım!” düşüncesinde olduğum an Blogger olmaya karar verdim.

 

  1. Şuan tam zamanlı bir blogger mısın yoksa blog sizin için sadece bir hobi mi?

Blog, şimdilik benim için bir hobi çünkü diğer bir yandan profesyonel olarak içerisinde yer aldığım kurumsal bir çalışma hayatım bulunuyor.

 

  1. Blog ile ilgilenmek bir günde ne kadar zamanınızı alıyor?

Bunu haftaya, aya hatta yıla oranladığınız zaman, blogunuz hayatınızın neresinde?

Yoğun bir çalışma hayatı yanında hobi olarak Blogum ile ilgilensem bile, Blog konusunu hakkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Blog sayfamı ve sosyal medya hesaplarımı canlı ve güncel tutmamın, devamlılık sağlamamın ve yenilikçi yaklaşmamın her zaman önemli olduğunu düşünüyorum. Kurumsal çalışma saatlerim haricinde kalan her zaman dilimi benim için Blog’a ayırdığım zaman olarak düşünülebilir.

7B0A9227blog4

  1. Moda sizin için ne ifade ediyor?

 

Moda denildiğinde genellikle akıllara hep kıyafetler gelir, fakat modanın sadece kıyafetten ibaret olduğunu düşünmüyorum. Aksesuardan makyaja, yeme/içmeden giyim kuşama kadar her şeyi içerisine alan popüler bir kültür ve stildir.

 

  1. Sizce spor ve moda ne kadar iç içeler?

 

Spor yapmak da aslında popüler zamanın bir parçası ve her nedenden dolayı yaparsanız yapın takip ettiğimiz bir güncel bir akım..

 

6.Spor giyimde moda olur mu?

 

Spor giyimde de insanın tarzını ve kişiliğini yansıtan stil

parçalarının olduğunu düşünüyorum. Spor yaparken başta rahatlığı önplanda tutmaya çalışsak da, günümüzdeki modern ve ışıl ışıl spor salonu ortamlarında, herkes kendi tarzını ortaya koymaya çalışarak farklılık yaratmaya çalışıyor.

 

  1. Siz spor yapıyor musunuz, ne tarz sporları yapmaktan zevk alıyorsunuz?

 

Düzenli olarak spor yapıyorum ve haftanın en az 4 günü spor salonuna

mutlaka gidiyorum. Fitness, Spinning ve Koşu vazgeçemediğim sporlar.