upperness_logofžnalrevžze-03

UPPERNESS, uzun süren çalışmalar ve araştırmalar sonucu giyim sektöründe öncü markalardan biri olma idealiyle kurulmuş bir spor giyim markasıdır.
En büyük hedefimiz, Türkiye’de üretim yapan yerli bir marka olarak spor modasını ve egzersizi en doğru şekilde anlatmak ve kaliteli, modern tasarımlarla insanları buluşturarak Türkiye’de ve Avrupa’da bilinirliği yüksek bir marka olmaktır.

UPPERNESS olarak sizlere sadece ürün değil, farklı hizmetler de sunduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.
UPPERNESS olarak sizlere sadece ürün değil, farklı hizmetler de sunduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız. Yeni trendler, bilinçli egzersiz ve incelikleri, sağlıklı beslenme gibi alanlarda ünlü bloggerlar ve uzman ekibimiz, yeni yazılarla siz değerli müşteri ve takipçilerimiz ile buluşturuyor olacak. Aynı zamanda, UPPERNESS Coaching ile de alnında uzman ve deneyimli Fitness Eğitmeni Kadir Namlı sizlere fit kalabilmenin sırlarını verirken, egzersizin yaşam tarzınız haline dönüşmesini sağlayacak.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için durmadan çalışırken, ürün kalitesi ve verdiğimiz hizmet ile siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizim için önemlidir.
İade ve değişim olanakları ile sizlere güvenli ve kaliteli bir alışveriş imkanı sunarken üye olun ya da olmayın sitemize giriş yaparak spor modasını ve yeniliklerimizi takip edebilirsiniz.

Uzman ekibimiz tarafından oluşturulan marka, spor tutkunları için gerek tasarım gerek kumaş olarak farklı, kullanışlı ürünler geliştirip üretti ve yeni ürünlerle de sizlerle buluşmaya devam edecektir. İnanarak söylediğimiz sloganımız gibi ‘Your Style in Sports’: Spordaki tarzınızı UPPERNESS ile yakalayacaksınız!


ÜRÜNLERİ İNCELE