Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

İade etmek istediğiniz ürünü (leri), siparişinizin size kargo şirketi tarafından teslim edildiği tarihten itibaren 15 gün içinde aşağıdaki adımları takip ederek iade edebilirsiniz. (Yasal şartı 7 gün olan cayma hakkı, UPRNS GİYİM SAN. TİC. LTD.ŞTİ.’de 15 gündür.)

İade koşulları aşağıda belirtilmiştir;

Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilir özelliği bozulmamış olması gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünü, hiçbir ücret ödemeden Aras Kargo (444 25 52) ile faturanın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz şekilde doldurarak aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz.

İade Adresi: UPRNS GİYİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tatlısu Mahallesi Çetin Caddesi Münevver Sokak No: 2/8 Tatlısu/Ümraniye İstanbul-Türkiye

Telefon: 0850 209 05 99

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılmış olur. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra www.upperness.com üzerinden kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.upperness.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Kusurlu Ürün İadesi

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz üretici firmamıza iletilerek inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler

Kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.

İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’te yer alan “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk 7 gün içerisinde geçerlidir. Ancak bu süre, UPRNS GİYİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’de 15 gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansıyor?

İade ürün bedelleriniz, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 gün içinde bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde de, ürün bedeli “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve UPPERNESS’ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Ürün değişimi yapabilir miyim?

Sitemizde yer alan ürünler, ilgili ürünün üretici ve/veya tedarikçisi tarafından sunulan garanti şartlarına tabidir. Ürün değişimi ve diğer konularda üretici ve/veya tedarikçisi ile iletişim kurabilirsiniz.

UPRNS GİYİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Tatlısu Mahallesi Çetin Caddesi Münevver Sokak

No: 2/8 Tatlısu/Ümraniye İstanbul-Türkiye

info@upperness.com –  www.upperness.com

T: 0850 209 05 99

F: 0850 209 05 19