SİMAY ÖZYİĞİT RÖPORTAJI

1-Simay Özyiğit kimdir?

Simay Özyiğit , 07/02/1986 tarihinde İzmir’de doğdu. 9 eylül üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü tamamladıktan sonra, Sky Tv program sunuculuğu yaparak iş hayatına başladı. Trt ,Egetürk Tv gibi ulusal kanallarda da program sunmaya devam etti. Kendisi özel bir şirkette satış müdürlüğü yapıp, şimdilerde Megalife dergisinde editörlük yapıp, www.simayindunyasi.com adlı sitesinde de blog yazıları yazarak hobilerini gerçekleştirmektedir.

 

2-Simay’ın Dünyası adında başarılı bir blogunuz olduğunu biliyoruz. Simay’ın Dünyasını açmaya nasıl karar verdiniz?

Yazmayı çok seven bir yapım hep vardı.Ekranlarda da sunuculuk yapmam,sosyal medya ile haşır neşir olmam Ajans sahibi olan kardeşimin Simay hadi sana bir site açalım demesiyle başladı. Sürekli yazdığım ve çalıştığım yerler gün ve gün arttıkça sitem istatistiki anlamda da iyi yerlere geldi.

 

3-Blog yazılarınızda nelere yer veriyorsunuz?

Blog yazılarımı hobilerim oluşturuyor.Instagram inanılmaz bir yelpaze.Bir nevi Instagram gurmeliği yapıyorum diyebilirim.Beğendiğim yerleri takipçilerime anlatıyorum.Onlarında yararlanmasını istiyorum.

 

4-Blogunuz hayatınızda ki yeri ve size kattıkları nelerdir?

Blogum bana inanılmaz bir çevre kattı. Örneğin,baby shower yapıcak bir anne organizasyondan hediyeliklere kadar referans verebileceğim sınırsız yer ve firma adı verebilirim. Yada spor yapan birine değişik taytlar ve kıyafetler bulabileceği butik adı verebilirim. Upperness gibiJ

 

5-Spor ile ilgileniyor musunuz? Spor ürünler alırken dikkat ettiğiniz özellikler var mı?

Spor ile çocuk yaşlarımdan itibari ilgileniyorum.Tenis,yüzme olmazsa olmazlarım.Eşimde sporcu kimliğe sahip.Spor olmazsa olmazımız bizim ailemiz için

 

6-Upperness ürünleri için ne düşünüyorsunuz? Favori ürününüz var mı?

Sporcu ürünlerinin geniş yelpazeye sahip olması benim için öncelik.Upperness ın görsel kalitesi beni çok memnun bıraktı.Favori ürünüm couple modelleriniz olanlar. Çünkü eşimle kombin yapmak büyük keyif.

 

7-Başarılı bir iş kadını,blogger,eş aynı zamanda da annesiniz çok kolay olmamalı hepsini bir arada yürütmek:)Sizin yolunuzda ilerlemek isteyen Upperness takipçileri için önerileriniz nelerdir?

Ben bir kolumda 4 karpuzu taşıyan bir bayanım sanırımJDüşürmeden taşımak ve her birini ayrı ayrı hayatımda tutmak çok önemli.İş hayatı beni dinlendiriyor,yazmak ehlileştiriyor ,anne olmak ise kimliğimi oluşturuyor.Upperness takipçileri zaten markanızı tanıdıysa kopması imkansız bence,çünkü bende bir kere denedim ve devamlı alışveriş yaptığım yer oldunuz..Oyüzden ayrıca teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir