Tarzını belli edenlerin spor giyim markası Upperness, yaptığı yarışmalarla bir çok sporcunun hayali olan fitness modelliği fırsatını sunuyor.

Daha önce seçilen adaylar Nesli, Kubilay, Büşra ve Samet gibi sen de Upperness kıyafetleriyle kamera karşısına geç ve modellik için en önemli adımı at. Hayaline bir adım daha yaklaşmak için Upperness yarışmalarını takip et!

ikiilii

 

JÜRİ ÜYELERİ


Kadir Namlı

Medical Fitness ve Personal Coach branşlarında uzman Kadir Namlı, hem Upperness Coaching yöneticisi hem de “Be the Next Upperness Model” yarışmasının jüri üyesi.
Kadir Namlı / Upperness Coach

Seyran Öztürk

Upperness Jürisi tekrardan tasarım ve moda konusunda kendi tarzı ile fark yaratan Seyran Öztürk’ü ağırlıyor. Öztürk: “Bir önceki yarışmadan çok keyif aldım, tekrar jüride olduğum için heyecanlıyım” diyor.
Seyran Öztürk / Tasarım ve Moda

Styleboom

Moda ve şıklığın gerçek adresi ve Türkiye’nin en şık annelerinden BabyBomm’un annesi, Styleboom’da tekrar Upperness jüri üyesi olmaktan çok mutlu. Jüriye verdiği enerji çok yüksek. “Be the Next Upperness Model” Styleboom olmadan olmaz.
Styleboom / Moda

Mert Yaprakgül

Babası Muammer Yaprakgül’ün izinden giden Mert Yaprakgül, saç tasarımı konusunda uzman olduğu kadar jüri koltuğunda da iddialı. Zevkli yorumlarıyla ve uzman bakışıyla ekibimize ayrı bir hava katıyor.
Mert Yaprakgül / Saç Tasarımı

Murat Demirci

Günün Egzersizi’nin yaratıcısı ve Fitness alanında uzman olan Murat Demirci, yeni yarışmamızın yeni jürilerinden. Sempatik gülüşü ile herkesin gönlünü fetheden hocamız katılımcıları zorlayacak gibi… Jüri üyemiz olduğunuz için çok heyecanlıyız.
Murat Demirci / Günün Egzersizi

Nurcan Arıcan

Monthly Fitness Dergisinin rakipsiz yöneticileri Orçun Arıcan ve Nurcan Arıcan gözden hiç bir şey kaçırmazlar. Muhteşem ikili değerli ve esprili yorumlarıyla jürimize katıldılar. Aramıza hoş geldiniz.
Nurcan Arıcan / Monthly Fitness Dergisi

Monthly Fitness Dergisi
Orçun Arıcan
Monthly Fitness Dergisi

Gaye Turgut Evin

“Beni Affet” dizisinin başrol karakteri “Bahar” olarak izleyicileri ile buluşmakta olan Gaye Turgut, doğallığı ve içtenliği ile izleyiciyi yakınında hissettiren rollerin aranan sıcak, gülen yüzü.. “Gülümse, yarın bugünden güzel olacak. Hayal et, dua et ve çalış. Israr etme, paylaş daima…” yaşam felsefesini benimsemiş güzel oyuncuda Upperness’ın jüri üyeleri arasında.

Gaye Turgut Evin / Oyuncu

Bengi İdil Uras

Eğlenceli rolleriyle adından sıkça söz ettiren Bengi İdil Uras, şu anda Show TV’de devam eden “Ne münasebet” adlı dizide sevilen Çisil karakterini canlandırıyor. Sevilen oyuncu “Be the next Upperness Model” yarışmasının jüri koltuğunda bu yıl bizimle birlikte.
Bengi İdil Uras / Oyuncu

Didem Zeybek

Zumba’nın Türkiye’de ki öncü ismi yerinde duramayan, enerji dolu Didem Zeybek’de, Upperness’ın heyecan dolu yarışmasında jüri üyesi olarak yer alıyor.
Didem Zeybek / Zumba Master Trainer

Güneş Kazdal

13 Yıldır moda fotoğrafçılığı ve albüm kapak fotoğrafçılığı yapan Güneş Kazdal, Eurovision yarışmasının da fotoğrafçılığını üstlendi. Aynı zamanda Upperness markası fotoğrafçısı.
Güneş Kazdal / Moda Fotoğrafçısı